XV edycja Międzynarodowego Konkursu Informatycznego Bóbr

Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr nie jest kolejnym, nudnym konkursem edukacyjnym, lecz nowoczesnym przedsięwzięciem zrealizowanym w nowoczesny sposób. Jeżeli jesteś zainteresowany komputerami, oprogramowaniem, informatyką lub lubisz liczyć, a przy tym szybko i kreatywnie rozwiązujesz problemy – to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

W roku 2020 do Konkursu Bóbr przystąpić będzie można zarówno ze szkoły – jak co roku pod okiem nauczyciela prowadzącego, jak i z domu, gdzie uczniowie wykonają zadania konkursowe samodzielnie. Wystarczy dostęp do internetu, komputer lub inne urządzenie o funkcjach komputera. Aby się lepiej przygotować, polecamy Ci do rozwiązania zadania z poprzednich edycji konkursu, udostępnione w zakładce Zadania i wyniki. Rozwiązując wcześniej przykładowe zadania poznasz ich charakter i będziesz mógł ocenić swoje umiejętności.

Konkurs trwa tylko jedną godzinę i nie jest wymagane żadne specjalne przygotowywanie się do niego. Treść zadań zahacza o różne tematy związane z wiedzą ogólną oraz innymi przedmiotami szkolnymi, jednak najważniejsza jest umiejętność szybkiego i kreatywnego rozwiązywania problemów, która zależy już tylko od Twojego sposobu myślenia i postrzegania świata! Udział w konkursie jest darmowy, a dla laureatów przewidziane są nagrody.

Dzięki udziałowi w Konkursie Bóbr możesz zmierzyć się z rówieśnikami z całej Polski oraz sprawdzić lub odkryć swoje umiejętności, które już teraz mogą się przydać w Twoim życiu prywatnym lub dalszej nauce, a w przyszłości – w życiu zawodowym – mogą gwarantować jeszcze większe korzyści!

Do pobrania:
Zgoda rodziców (opiekunów prawnych) na udział dziecka w konkursie

Zapraszam wszystkich zainteresowanych uczniów
Międzynarodowym Konkursem Bóbr 2020 r.
do kontaktu przez e-dziennik
Paulina Górniak
nauczycielka informatyki

Comments are closed.
Czwórka Wągrowiec /
Kontakt
  • ul. Reja 10, 62-100 Wągrowiec
  • (67) 26 21 021
  • sp4wagrowiec@interia.pl
Skip to content