Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo,
Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty. Powszechnie, dzień 14 października nazywany jest Dniem Nauczyciela. W tym dniu nie ma typowych zajęć dydaktycznych, są zajęcia wychowawczo- opiekuńcze. Uczniowie przychodzą do szkoły wg swojego planu i mają dwie pierwsze lekcje, podczas których uczniowie zamienią się rolami z nauczycielami. Lekcje poprowadzą przedstawiciele Rady Samorządu Uczniowskiego. Na trzeciej godzinie lekcyjnej odbędą się zajęcia z wychowawcą poświęcone Dniu Edukacji Narodowej. Uczniowie zakończą zajęcia po trzeciej godzinie lekcyjnej.
Wyjątek stanowią nasi pierwszoklasiści. W tym dniu odbędzie się pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 4. Szczegółowe informacje w klasach I-III przekażą wychowawcy.

W związku, ze zbliżającym się „Dniem Nauczyciela” i towarzyszącą mu tradycją przekazywania kwiatów, jako społeczność szkolna, zwracamy się do Państwa z propozycją, by zamiast symbolicznych kwiatów wspomóc młodą mamę- panią Paulinę Andrzejczak bądź pogorzelców z Bartodziej. Dlatego zwracamy się do Państwa i skarbników klasowych o wpłatę ewentualnych kosztów, które ponieśliby Państwo na zakup kwiatów na wyżej wymieniony cel.

Paulina Andrzejczak
https://www.siepomaga.pl/paulina-andrzejczak…

Pogorzelcy z Bartodziej
Nr konta PKO BP Spółka Akcyjna o/Wągrowiec
69 1020 3903 0000 1802 0138 5145

Dziękujemy za zrozumienie.
Z wyrazami szacunku Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy SP

Dodaj komentarz

Czwórka Wągrowiec /
Kontakt
  • ul. Reja 10, 62-100 Wągrowiec
  • (67) 26 21 021
  • sp4wagrowiec@interia.pl
Skip to content