Wycieczka do Łodzi

Dnia 6 maja klasy 5a i 5b wybrały się na wycieczkę do Łodzi. Uczniowie zwiedzanie rozpoczęli od spaceru ulicą Piotrkowską, następnie udali się do Centrum Komiksu i Narracji Interaktywnej EC1, gdzie zwiedzili wystawę poświęconą komiksom 📚 oraz mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności grając w gry retro, które na pewno doskonale znają ich rodzice 🔫👾🕹️🖥️Kolejnym punktem wycieczki było Orientarium Zoo Łódź. Uczniowie spacerowali wśród zwierząt 🐊🐘🦒🦧🐒 ,a na koniec pobytu w zoo obejrzeli karmienie rekinów 🦈🐟🐠
Był to piękny, słoneczny dzień ☀️ spędzony w miłych towarzystwie, pomimo długiej podróży wszyscy wrócili z uśmiechem na twarzy ☺️

Comments are closed.
Czwórka Wągrowiec /
Kontakt
  • ul. Reja 10, 62-100 Wągrowiec
  • (67) 26 21 021
  • szkola4@sp4.wagrowiec.eu
Przejdź do treści