Powiatowe Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym

7 maja odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w czwórboju lekkoatletycznym🏃 w ramach Młodzieżowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wśród 11 szkół, które brały udział w zawodach nasza drużyna dziewcząt zajęła 6 miejsce👏. W kategorii chłopców spośród 11 szkół nasza drużyna zajęła 3 miejsce i zdobyła brązowy medal🥉👏.
Wielkie brawa dla naszych uczniów!🎉
Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie:
Oliwia Peksa, Rozalia Świerad, Helena Martyńska, Hanna Wójcik, Pola Wojtaszek, Aleksandra Soczka.
Drużyna chłopców wystąpiła w składzie:
Michał Zieliński, Mikołaj Kowalczyk, Oskar Ratajczak, Maksymilian Bonowski, Leon Odrobiński, Filip Król

Dodaj komentarz

Czwórka Wągrowiec /
Kontakt
  • ul. Reja 10, 62-100 Wągrowiec
  • (67) 26 21 021
  • szkola4@sp4.wagrowiec.eu
Przejdź do treści