Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt.: “Wiosna w poezji🌷”

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim pt.: “Wiosna w poezji🌷” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Wągrowcu.
Wyniki są następujące:
Klasy 1:
Zofia Suchecka kl. 1a – miejsce II🥈
Zuzanna Król kl. 1a – miejsce III🥉
Klasy 2:
Mikołaj Sawicki kl. 2b – miejsce III🥉
Zofia Paweł kl. 2a – wyróżnienie👏
Klasy 3:
Marcelina Frąszczak kl. 3a – miejsce III🥉
Aleksandra Król kl. 3a – wyróżnienie👏
Gratulujemy 🎉

Comments are closed.
Czwórka Wągrowiec /
Kontakt
  • ul. Reja 10, 62-100 Wągrowiec
  • (67) 26 21 021
  • szkola4@sp4.wagrowiec.eu
Przejdź do treści