Patron Szkoły

Informacje dotyczące Patrona Szkoły Podstawowej nr 4 im Marii Curie Skłodowskiej w Wągrowcu

Czytaj więcej

ROZKŁAD ZAJĘĆ

Tutaj znajdziesz rozkład zajęć lekcyjnych i czas przerw lekcyjnych w Naszej szkole.

Czytaj więcej

"CDEW" CZWÓRKA

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan w Szkole nr 4. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Czytaj więcej

LIBRUS

Wszystkich nauczycieli zachęcamy do korzystania ze strony LIBRUS. Nasza szkoła przygotowuje świadectwa i arkusze ocen dla Naszych pupili właśnie tutaj.

Czytaj więcej

Klasa 2c, 2d i 2f wycieczka do teatru

Klasa 2c, 2d i 2f w teatrze

3 listopada 2016r. trzy klasy drugie c, d, i f wyjechały do Gniezna. Najpierw był spacer po mieście, podczas którego dzieci zobaczyły pomnik pierwszego króla Polski, Bolesława Chrobrego oraz katedrę gnieźnieńską. Następnie uczniowie uczestniczyli w spektaklu teatralnym pt."Szpak Fryderyk". Aktorzy wspaniale nawiązali kontakt z małymi widzami. Występowali nie tylko na scenie, ale chodzili między fotelami, witali się z dziećmi, sypali na nich ziarna i pióra oraz uczyli piosenki, którą wspólnie śpiewano. Po spektaklu uczniowie mieli niecodzienną okazję spotkać się z aktorami na scenie. Magia teatru sprawiła, że wszyscy wrócili do domu bardzo zadowoleni i szczęśliwi.

Kalendarium Szkoły

Szkolna Nawigacja

From Address: