Patron Szkoły

Informacje dotyczące Patrona Szkoły Podstawowej nr 4 im Marii Curie Skłodowskiej w Wągrowcu

Czytaj więcej

ROZKŁAD ZAJĘĆ

Tutaj znajdziesz rozkład zajęć lekcyjnych i czas przerw lekcyjnych w Naszej szkole.

Czytaj więcej

"CDEW" CZWÓRKA

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan w Szkole nr 4. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Czytaj więcej

LIBRUS

Wszystkich nauczycieli zachęcamy do korzystania ze strony LIBRUS. Nasza szkoła przygotowuje świadectwa i arkusze ocen dla Naszych pupili właśnie tutaj.

Czytaj więcej

,,Co w główce, to w śniadaniówce" - klasy 1 i 2

      Uczniowie klas 1 i 2 wraz z rodzicami i swoimi paniami uczestniczyli w warsztatach żywienia. Warsztaty poprowadziła Pani mgr inż. Magdalena Walkowiak. Dzieci wysłuchały prelekcji o diecie ucznia oraz konieczności regularnego spożywania posiłków. Powtórzyły również piramidę żywienia. Następnie  dzieciaki przygotowywały wraz z rodzicami zdrową kanapkę. Kanapki zostały sprawdzone i ocenione przez dietetyka. Wygrali najlepsi! W nagrodę otrzymali dyplomy i piękne książki ufundowane przez Centrum Żywienia Człowieka Równowaga. Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom ukończenia kursu oraz jabłka. Dziękujemy gościom za spotkanie, czekamy na następne!

Kalendarium Szkoły

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Szkolna Nawigacja

From Address: