Patron Szkoły

Informacje dotyczące Patrona Szkoły Podstawowej nr 4 im Marii Curie Skłodowskiej w Wągrowcu

Czytaj więcej

ROZKŁAD ZAJĘĆ

Tutaj znajdziesz rozkład zajęć lekcyjnych i czas przerw lekcyjnych w Naszej szkole.

Czytaj więcej

"CDEW" CZWÓRKA

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan w Szkole nr 4. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Czytaj więcej

LIBRUS

Wszystkich nauczycieli zachęcamy do korzystania ze strony LIBRUS. Nasza szkoła przygotowuje świadectwa i arkusze ocen dla Naszych pupili właśnie tutaj.

Czytaj więcej

Dzień Chłopaka

      Dzień Chłopaka przebiegał w naszej szkole pod hasłem „Szalony dzień z wąsem i krawatem”. Uczniowie, którzy wzięli udział w zabawie przychodząc do szkoły z fantazyjnym wąsem i wesołym krawatem mieli „luźniejszy” dzień - byli zwolnieni z odpowiedzi ustnych. Ogłoszone zostały również wyniki głosowania na Superchłopaka Szkoły 2019 r. .

      W klasach IV – V tytuł zdobył Alan Jankowiak z klasy V a, w klasach VI – VIII Superchłopakiem został Adrian Bury z klasy VIII d. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe krawaty, jak przystało na fajnych facetów.

Chłopakom gratulujemy, a wszystkim uczniom dziękujemy za fajną zabawę.

Kalendarium Szkoły

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Szkolna Nawigacja

From Address: