Patron Szkoły

Informacje dotyczące Patrona Szkoły Podstawowej nr 4 im Marii Curie Skłodowskiej w Wągrowcu

Czytaj więcej

ROZKŁAD ZAJĘĆ

Tutaj znajdziesz rozkład zajęć lekcyjnych i czas przerw lekcyjnych w Naszej szkole.

Czytaj więcej

"CDEW" CZWÓRKA

Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan w Szkole nr 4. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami.

Czytaj więcej

LIBRUS

Wszystkich nauczycieli zachęcamy do korzystania ze strony LIBRUS. Nasza szkoła przygotowuje świadectwa i arkusze ocen dla Naszych pupili właśnie tutaj.

Czytaj więcej

2d Dzień Kobiet


Z okazji Dnia Kobiet chłopcy z klasy 2 d w tym dniu życzyli swoim koleżanką wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń zarówno tych malutkich jak i troszkę większych. Na dziewczynki już z samego rana czekały miłe upominki w postaci pięknych kwiatów, dla Pani także. W tym dniu również wszyscy otrzymali pyszne słodkości. Bardzo dziękujemy mamie Adama i Wiktorii za pomoc w zorganizowaniu tego dnia, a także mamie Marcina za babeczki. Chłopcy z klasy 2 d życzą wszystkim koleżanką a także Panią samych wspaniałości.

Kalendarium Szkoły

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Szkolna Nawigacja

From Address: